BÜYÜKÇEKMECE REPUBLIKA ODALAR

BÜYÜKÇEKMECE HAKKINDA

Büyükçekmece, İstanbul’un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir. Yüzölçümü 196 km²’dir. 1987’ye kadar Çatalca’ya bağlı bucak merkeziyken ilçe olmuş ve 2009’daki idari yapılanma değişikliklerine kadar Avcılar ve Küçükçekmece ilçelerine komşu olmuştur.


HİZMETLERRepublika Academic Aparts, misafirlerine rahat ve sessiz bir ortamda calışmalarına imkan sağlayacak özel olarak tasarlanmış toplantı alanı, keyif alabilicekleri eğlence salonu (masa tenisi, bilardo vb.) sunmaktadır.

Spor sağlıklı yaşamanın en önemli koşuludur. Sağlık dışında da konsantrasyonu arttırır, özgüveni yükseltir, sosyal ilişkileri kuvvetlendirir ve hayata hazırlar. Son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış ve modern mimarisiyle Republik Fitness Center misafirlerine bu imkanı sağlar.

Yemek hazır! Republika misafirleri masaya oturdukları anda yemek hazırdır. Tıpkı evlerindeki gibi. Ama aslında biraz farklı. Burada menuden istedikleri yemekleri seçerler. Kafeterya: Ev yemeklerinden zengin kahvaltı menüsüne, misafirleri evlerinden uzak hissettirmeyecek bir mekan.

Republika Academic Aparts, İstanbul’da üniversite öğrencilere özgü, yepyeni bir yaşam alanı olarak tasarlanmış, Türkiye’nin bu alanda ilk projesidir. Republika Academic Aparts işletmeleri özgün tasarımları, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonları, şehrin önemli noktalarına ve fuar alanlarına olan yakınlığı ve her alanda en son teknolojinin kullanıldığı altyapısı ile güvenli, dinamik, modern ve yaşanabilir sosyal alanlar sunmaktadır.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ