NEDEN REPUBLIKA?


REPUBLIKA'LI OLMAK İÇİN SEBEPLER


Üniversitede rahat yaşamanın formülü

Tamamıyla sana ait rahat bir oda, rahat bir kafa, konforlu bir bina, bütün ihtiyaçlarına koşan kalabalık bir kadro… Republika’daki hayatını bir yurt ya da otel odasıyla kıyaslamayı düşünme bile. Evdeki rahatlığın ve konforun daha kısa bir yapılacak işler listesiyle seni bekliyor. Nakliye derdi, eşya arama derdi yok. Republika her şeyi düşündü, evinin eşyasını çoktan hazırladı.

İstersen şenlik, istersen derslik!

Gürültü, karmaşa, düzensizlik… Sıradan yurt ortamlarının bir kabus haline gelebileceğini biliyoruz. Republika’da öyle bir kaos ortamı yok. Kapını açıp partiye dahil oluyorsun, kapını kapatıp finale çalışıyorsun. Her şey de o kapının arkasında kalıyor. Sakin ve sessiz odanda sınavına çalışıyorsun.

Gelin bizde çalışalım!

Final dönemi klasiği, toplanır hep beraber oturup çalışalım dersiniz okuldaki kalabalık, kafedeki gürültü,kütüphanede sessizlik sendromu bütün planlarınızı bozar. Republikalılar böyle bir durumda ne yapar? Atlar, evine gelir. Açar Seminer odasının kapısını, ödevi de birlikte yapar, sınavı da birlikte geçer.

Republika’da evindesin, evinde güvendesin

Republika’ya giden yol güvenlikten geçer. Güvenlik bizim işimiz! Republika’da ilk işimiz, güvenli, olaysız, sakin bir ortamda yaşaman. Eşyalarını ve seni koruyan kameralar kayıtta, güvenlik görevlilerimiz kapıda, odanda bulunan dahili iletişim sistemi parmaklarının ucunda. Anlayacağın, Republika’da her şey kontrol altında.

Faturasız hayat, ne kadar rahat!

Öğrencilik hayatının hatta onu da geçelim bütün hayatının en büyük kabusu faturalar burada yok. Hepsi bizde. Günde üç kez banyoya gir su faturasını dert etme, internette dilediğince dolaş yine fatura yok. Republika’da faturasız hayat, hayat gibi hayat!

Evini uzaklarda arama!

Republikalı olmanın en güzel yanlarından biri de uzun yolculukların, trafiğin ve kaybedilen saatlerin hayatında olmaması. Bütün yerleşkelerimiz kampüslerin çevresinde. Kampüsünle arandaki yolu olabildiğince kısaltıyoruz, sana zaman kazandırıyoruz. Üzgünüz ama Republikalı’ysan hayatında trafikte satılan portakallar ve şarj aletleri olmayacak.

Burada herkes senin gibi

Burada herkes senin gibi. Aynı okullardan gelip, aynı okullara gidiyoruz. Aynı filmlerden, müziklerden, hikayelerden hoşlanıyoruz. Republika’da senle aynı yaşlarda ve aynı fikirlerde onlarca kişi hemen yan odada. Yeni arkadaşlar, yeni hobiler, yeni hikayeler Republika’da seni bekliyor.

Anne eli değmiş gibi!

Annelerimizin yerini tabii ki tutmaz ama Republika’da elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyoruz. Temizlik ve çamaşır hizmetleri gibi bir çok yorucu konuda sana yardımcı oluyoruz. Tişörtlerini yıkıyor, gömleklerini ütülüyoruz, anne yemeği kadar olmasa da güzel mi güzel sofralar kuruyoruz.

Oturmaya mı geldik?

Genciz tabii kanımız da kaynıyor. Bu kadar genç toplanıp kös kös oturmuyoruz. Republika’daki hayatında sürekli eğlenceli bir şeyler olacak. Partiler, kültürel aktiviteler, sürpriz etkinlikler… Gününün nasıl bu kadar dolu geçtiğine sen de şaşıracaksın. Republika’da her şey var, bir tek sıkılmak yok.


Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ