Hizmetlerimiz

Yaşam Konsepti

7/24 Kamera Sistemi
Yüksek Hızlı İnternet
Fitness Merkezi
Oda Temizliği
Revir
Kafeterya
Sinema Odası
Teras
Havuz
Hobi Odası
Çalışma Odası
Çamaşırhane
7/24 Resepsiyon
Etkinlikler
Mutfak

Yeni hayatına başlarken Republika’yı seçmek için öyle çok nedenin var ki…

Republika’nın modern tasarımlı konforlu odalarında 5 yıldızlı otel standartlarında ağırlanırsın. Senin için çalışan, senin için düşünen, her konuda danışabileceğin, 24 saat hizmet alabileceğin sıcak, samimi, enerjik bir ekiple birliktesin. Zengin sosyal aktiviteler ile sadece öğrenciliği değil hayatı da dolu dolu yaşarsın. İstanbul’un saygın üniversitelerinin ve şehrin önemli noktalarının çok yakınındasın. 7/24 kamera sistemi ile korunan, elektronik kart girişli ve her alanda en son teknolojilerin kullanıldığı altyapı ile güvendesin. Yüksek hızda ücretsiz internetle her zaman online’sın.Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış Republika Fitness Center’da daima formdasın. Elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, internet ve temizlik masraflarıyla uğraşmaz, faturalarla boğuşmaz, sadece derslerine odaklanırsın.

Republika’da yemek daima hazırdır. Sana, sadece sabah, öğle ve akşam sunulan nefis seçenekler arasından seçim yapmak kalır.

Sinema odasında DVD keyfi mi, terasta havuz sefası mı? Dilersen oyun odasında birkaç set masa tenisi, bilardo ya da PlayStation seansı… Veya hobi odasında yaratıcılığını geliştireceğin uğraşlar… Hangisini seçersen seç, Republika’da iyi vakit geçirmenin bir yolunu mutlaka bulursun.

Özel olarak tasarlanmış rahat, sakin ve sessiz etüt odası ile Republika’da başarıyla aranda hiçbir engel kalmaz. Özel eşyaların için depo ve çamaşırların için çamaşırhane/ütü odasıyla ile her konuda pratik, her konuda rahatsın. Ve tabii en önemlisi Republika’nın çok renkli, çok sesli, çok keyifli ortamında farklı ülkeler, şehirler ve üniversitelerden gençlerle kuracağın dostluklar, yeni arkadaşlıklar için çok şanslısın.

Ortaköy Hakkında

THE REPUBLIKA Ortaköy

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Ortaköy, Boğaziçi Köprüsünün hemen yanı başında yer alır. Üniversitelerin ve öğrencilerin en çok tercih ettiği ilçe olan Beşiktaş ilçesine bağlıdır. İstanbul’a özgü lezzetlerin bir arada olduğu meydanı hem yerli hem yabancı turistlerin uğrak mekanlarındandır. Semtin sembollerinden bir tanesi de hiçbir fotoğrafçının kayıtsız kalamadığı Ortaköy Camii’dir. Ayrıca Çırağan Sarayı, Kabataş Erkek Lisesi, Galatasaray Üniversitesi gibi İstanbul’un önemli yerlerine ev sahipliği yapmaktadır. Kafeleri ve restoranlarıyla da İstanbul’un sosyal hayatına yön veren semtlerin başında geliyor.