Neden Republika

Faturasız hayat, ne kadar rahat!

Hepimizin en büyük kabusu faturalar burada yok. Elektrik, su, internet faturasını sen dert etme. Republika’da faturasız hayat, hayat gibi hayat!

Tam hayalindeki gibi modern ve keyifli

Senin için tasarlanmış rahat bir oda, konforlu bir bina, bütün ihtiyaçlarına koşan kalabalık bir kadro… Republika’daki hayatını başka yerlerle kıyaslama. Nakliye derdi, eşya arama derdi yok. Republika her şeyi düşündü senin için hazırladı.

Republika’da evindesin, evinde güvendesin

Republika’ya giden yol güvenlikten geçer. Republika’da ilk işimiz, güvenli, olaysız, sakin bir ortamda yaşaman. Seni koruyan kameralar kayıtta, resepsiyon ve güvenlik görevlilerimiz 7/24 kapıda, Anlayacağın, Republika’da her şey kontrol altında.

Komşuların arkadaşların

Bu kadar genç toplanıp kös kös oturmuyoruz. Republika’daki hayatında sürekli eğlenceli bir şeyler olacak. Partiler, kültürel aktiviteler, sürpriz etkinlikler… Gününün nasıl bu kadar dolu geçtiğine sen de şaşıracaksın. Republika’da her şey var, bir tek sıkılmak yok.

Yemekle, temizlikle sen uğraşma

Republika’da elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyoruz. Temizlik ve çamaşır hizmetleri gibi birçok yorucu konuda sana yardımcı oluyoruz. Tişörtlerini yıkıyor, gömleklerini ütülüyoruz, istersen hiç binadan çıkmadan restoranımızda güzel mi güzel sofralar kurup yemek yiyoruz.

Eğlence ve dersler bir arada

Gürültü, karmaşa, düzensizlik… Büyük şehirlerdeki konaklama yerlerinin bir kabus haline gelebileceğini biliyoruz. Republika’da öyle bir kaos ortamı yok. Kapını açıp partiye dahil oluyorsun, kapını kapatıp finale çalışıyorsun. Her şey de o kapının arkasında kalıyor. Sakin ve sessiz odanda sınavına çalışıyorsun.

Kampüsüne en yakın yaşam merkezi

Republikalı olmanın en güzel yanlarından biri de uzun yolculukların, trafiğin ve kaybedilen saatlerin hayatında olmaması. Şehir merkezindeki lokasyonlarımızla kampüsünle arandaki yolu olabildiğince kısaltıyoruz, sana gezmek ve sosyalleşmek için zaman kazandırıyoruz.