Republika
Hakkında

Otel konforunda, ev sıcaklığında… Burası Republika… Üniversite yılların boyunca sana ihtiyaç duyduğun her şeyi sunan çok boyutlu,
çok keyifli bir yaşam kompleksi…

Üniversite yıllarımı; birlikte yaşamayı, paylaşmayı, farklılıklara saygı duymayı, bağımsızlığı öğrendiğim, beni ‘ben’ yapan en önemli yaşam deneyimlerini edindiğim yıllar olarak hatırlarım. O yıllarda kurduğum dostluklar, geçirilen güzel zamanlar, birlikte öğrendiğimiz her şey, her anı benim için çok değerlidir.

O yılları yaşamış biri olarak; Republika’yı hayata geçirirken tüm bu değerlerin bize yol göstermesini istedik. Üniversite hayatına adım atan gençler için yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı yaratma düşüyle hareket ettik. Gençlerin kendilerini evlerinde hissedecekleri, sadece ‘kalacak yer’ vaat etmenin ötesinde, yaratıcılıklarını ve kişiliklerini geliştirebilecekleri, onlara ihtiyaç duydukları her şeyi sunabileceğimiz yeni nesil bir yaşam alanı… Ailelerden ve sizlerden gelen olumlu tepkilerden bunu fazlasıyla başardığımızı görmekten mutluluk duyuyorum. Burada, genç ama konunun uzmanı bir ekip ve genç bir enerjiyle yolumuza devam ediyor, hak ettiği standartlarda bir öğrencilik hayatı düşleyen tüm üniversitelileri Republika ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

Republika’da yaşamın, gelecekte mutlu anılarla hatırlayacağınız sizi geliştiren bir deneyim olması dileklerimle…

Burası kocaman, sımsıcak bir ev ve bizler de kocaman bir aileyiz. Başka ülkelerden, başka şehirlerden gelen Republika’lı gençlerle… Hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekiple senin ikinci aileniz… İstiyoruz ki; ailenden ayrı kaldığın bu zorlu süreçte yanında olalım. Yeni bir şehre alışmaya çalışırken, “nerede kalacaksın”, “ne yiyeceksin”, “nerede spor yapacaksın”, “faturaları nasıl ödeyeceksin”,“nasıl sosyalleşeceksin” gibi uzayıp giden ‘yapılması gerekenler listesi’ni ortadan kaldıralım.

İstiyoruz ki; senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu bir kolaylıklar paketi hazırlayalım. Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da yaşanır kılalım. Biz, Republika’dayız ve bütün enerjimizle senin için varız. 7 gün 24 saat, her türlü soru ve sorunda… Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…

Serdar Bilgili

İş Ortaklarımız